Antivirus ESET

Důležitou součástí počítače, chytrého mobilního telefonu či tabletu je kvalitní antivirus, který ochrání Vaše zařízení před internetovými škůdci. FopaNET je Bronze partner společnosti ESET, která už přes 28 let zaujímá vedoucí postavení v proaktivní detekci hrozeb. Produkty společnosti ESET jsou prověřeny milióny uživatelů na celém světě a patří mezi nejdoporučovanější bezpečnostní řešení na světě.

Ocenění

Více jak 100 ocenění VB100

Virus Bulletin, nezávislá testovací organizace, testuje antivirová řešení od roku 1998 a uděluje ocenění VB100, které je v antivirovém průmyslu považováno
za známku vysoké kvality. ESET jako jediný ze všech výrobců pravidelně získává ocenění VB100 již více než 20 let za sebou.

 

ESET NOD32 Antivirus
Jádrem produktu je oceňovaná technologie detekce škodlivého kódu ESET NOD32®, která je nejen velmi přesná, ale také velmi rychlá. Už přes 10 let je držitelem světového rekordu v řadě udělených ocenění VB100 magazínu Virus Bulletin. Ať už budete prohlížet internet, nebo si hrát, ESET NOD32 Antivirus® vás ochrání.

ESET SMART SECURITY
ESET Smart Security® je nejen klasickou antivirovou ochranou, ale obsahuje i další bezpečnostní funkce, jako je například ochrana internetového bankovnictví a online plateb, která chrání prováděné finanční operace na internetu. V poslední verzi nově chrání před zneužitím webkameru a domácí router.