Časté otázky

Jak dlouho trvá oprava?
Pokud je to technicky možné, zakázky jsou během jednoho pracovního dne vyřízeny. Pokud se například objednává specifický díl, trvá oprava dle dostupnosti dílu. Vetšinou však maximálně 3 pracovní dny.

Přijedete i ke mě domů?
Ano, pokud si zákazník přeje, tak si pro zakázku přijedu, nebo pokud to situace bude umožňovat, opravím počítač na místě.

Kolik mě oprava počítače bude stát?
Aktuální ceník naleznete zde. V ceníku nejsou uvedeny všechny typy oprav. Ceny ostatních prací jsou individuální a jsou před opravou konzultovány se zákazníkem.

Jaký typ oprav počítačů provádíte?
Provádím veškeré práce, které se týkají pevných počítačů, notebooků. Instaluji a nastavuji také tiskárny, skenery, Wi-Fi, routery, modemy, NAS a dalších zařízení.

Musím si zálohovat data, když k vám dávám počítač na opravu?
Data si zálohovat nemusíte, zálohu provádím já, pokud to situace vyžaduje. Například přeinstalace či instalace Windows.

Měl bych zájem o antivirus ESET NOD32, co pro to mohu udělat?
Základní nabídku produktů ESET naleznete zde. Zdali by jste chtěli individuální nabídku napište mi email na info@fopanet.cz, nebo zavolejte na 776 362 656 a dle vaši poptávky vytvořím cenovou nabídku. Budu po vás potřebovat: jméno a příjmení, popř. název firmy, na kolik počítačů, tabletů či mobilních telefonů budete antivirus potřebovat a zdali již nějaký antivirus na zařízení máte.

Jsem firemní zákazník, kolik mi budete fakturovat za hodinu práce?
U firemních zákazníku se hodinová sazba určuje podle použitých technologií a typů výpočetní techniky ve Vaší síti. Cena za hodinu je od 500 Kč. Po osobní schůzce nabídnu hodinovou sazbu.