Čištění politých notebooků

Tekutiny jsou pro váš notebook obzvláště nebezpečné a profesionální vyčištění je v tomto případě klíčové. Pokud polijete Váš notebook pivem, vínem, nealkem, kávou atp., důležitou roli hraje čas mezi politím a vyčištěním. V takovém případě zařízení ihned vypněte a pokud je to možné, vyjměte také baterii. Další provozování politého notebooku může způsobit nenávratné poškození, které se může projevit i později, kdy si už na polití Vašeho zařízení nebudete pamatovat. Čím dříve je notebook vyčištěn, tím vyšší je pravděpodobnost úspěšné opravy.

V případě polití Vašeho notebooku tekutinou mě kontaktujte co nejdříve. Zařízení sice vyschne, ale vlivem oxidace může být nenávratně poškozena základní deska.

Jak postupovat při polití notebooku

  • Zařízení ihned vypněte, v žádném případě nepokračujte v práci na politém notebooku
  • Pokud je to možné, vyjměte baterii
  • Zařízení nevysoušejte fénem a otočte ho tak, aby co nejvíce tekutiny vyteklo ven

Jak postupuji při čištění politého notebooku?

Celé polité zařízení nejdříve demontuji a jednotlivé komponenty jemně vyčistím speciálním přípravkem. Čištění notebooků provádím sám, Vaše zařízení nikam neposílám.

Servis notebooků a počítačů provádím v Brně, a to jak pro firemní zákazníky, tak pro koncové uživatele. Veškeré opravy provádím s maximální pečlivostí a mou snahou je vrátit Vám opravené zařízení co nejdříve.

Čištění politých notebooků Brno

Čištění notebooků, softwarové zrychlení, opravy politých notebooků, upgrade notebooků, výměny LCD displejů, napájecích konektorů, ventilátorů, disků atd. provádím v Brně. Provozovna se nachází ve 3. patře budovy C v ulici Hybešova 42.

Fotogalerie