Odvirování počítače a notebooku Brno

Je bohužel naprosto normální, že se náš počítač dříve, či později zpomalí. Při brouzdání internetem se totiž nikdy nevyhneme setkání se s viry. Že jsme narazili na vir, poznáme třeba podle zpomalujícího se a zasekávajícího se PC, nebo notebooku. Také samovolně vyskakující okna s reklamou, nebo s odkazem na stažení hry, jsou znamením, že je ve váš počítač zavirovaný, nebo nakažený malwarem. Byť maličký a neškodný. Ovšem zpomalující chod PC. Pokud máme nainstalovaný kvalitní antivirus ESET, který je špičkou mezi antiviry, nemusíme se bát fatálního poškození počítače. Ovšem i drobný vir, či větší virus zvládne z našeho PC udělat nestabilní a pomalý počítač. Jinými slovy – žádný antivirus není stoprocentní. Nelze spoléhat jen na automatické nastavení antiviru v našem PC. Zvláště v případě, že je PC třeba naším pracovním nástrojem. Tam si nemůžeme dovolit zasekávání počítače, nestabilitu softwaru a zpomalování počítače. Totéž ale platí o herních nadšencích. Zasekávající se počítač a jeho zpomalení žádného skalního hráče nepotěší. Někdy však ani zavirovaný počítač nepoznáte, jen sleduje vaši aktivitu a snaží se odcizit a zneužit vaše hesla.

Provádím odvirování PC či notebooku:

• Provedu analýzu Vašeho osobního, nebo firemního PC, otestuji počítač na malware, virus a další počítačové červy.
• Virus odstraním a zablokuji případné vyskakující okna
• Odvirování zavirovaných, pomalých a nestabilních počítačů provádím antivirem ESET. K němu ještě použiji individuální antivirové a pečlivější čistící techniky dle charakteru skupiny virů zpomaleného počítače.

Po odvirování notebooku nebo počítače z mé kanceláře:

• Doporučím, či po předchozí dohodě instaluji vhodný antivirus. Specializuji se na antivirus ESET, jsem ale samozřejmě schopen zrychlení a stabilitu počítače zajistit antiviry jinými.
• Samozřejmostí je konzultace o vhodném nastavení antivirového programu ve Vašem PC. Tak, abyste se s virem potkali jen výjimečně a otravná vyskakující okna vídali co nejméně.
• V mé kanceláři FopaNET Vám také poradím, že malá rychlost počítače a jeho zasekávání se nutně nemusí řešit jen odvirováním, ale že jeho rychlost a stabilitu lze podpořit například také SSD diskem.

Vzdálená pomoc:

Zavirovaný, zpomalený, nebo zasekávající se pracovní počítač je nepříjemností. Otravná vyskakující okna Vás brzdí v práci. V tomto případě jsem schopen poskytnout základní ošetření nestabilního počítače pomocí programu TeamViewer

Odvirování zavirovaných počítačů a notebooků a další opravy provádím v Brně. Provozovna se nachází ve 3. patře budovy C v ulici Hybešova 42.