Opravy a servis počítačů Brno

Zákazníkům pro Brno a okolí opravuji počítače všech značek již od roku 2009. Provozovna kde opravy a servis počítačů provádím je v 3. patře budovy C na ulici Hybešova 42 v Brně. Dávám si záležet na pečlivosti a rychlosti provedené opravy. Když je to možné, vracím opravený počítač do jednoho dne zákazníkovi zpět. V případě nutnosti objednání náhradních dílů se se zákazníkem individuálně domlouvám na délce opravy. Servis počítačů provádím jak firemním zákazníkům, tak i koncovým uživatelům. Tyto služby poskytuji v Brně a také pro Brno-venkov.

ČištěPrach v počítači a notebookuní počítače a notebooku od prachu

Velmi častým důvodem restartování počítače či mrznutí systémů způsobuje přehřívání počítače,nebo notebooku. Na čištění pevných počítačů používám tlak vzduchu stlačený v kompresoru. V případě, že čištění od prachu provádím u notebooku, demontuji notebook až k místu kde je ventilátor a prach odstraním. Aplikuji také novou termopastu na procesor a grafickou kartu pro lepší převod tepla. Protože počítače mají ventilátory, které do sebe nasávají okolní vzduch je vhodné čistit počítače minimálně jednou za dva roky podle prostředí, kde jsou umístěny.

Optimalizace počítače a notebooku

Optimalizace počítačů a notebooků

Častým důvodem nestabilního počítače nebo notebooku je také poškozený systém virem nebo malwarem. Projevy takového počítače jsou různé, ale často vyskakují nežádoucí okna a je pomalý chod počítače. Velké riziko u zavirovaného počítače je nabourání se pomocí viru do elektronického bankovnictví, nebo uložených hesel v internetovém prohlížeči.

Zrychlení počítačeZrychlení a softvérové čištění počítače

Čištění počítače, neboli profylaxe Vám optimalizuje běh počítače. Provádím ji ověřenými nástroji. V rámci čištění počítače testuji počítače na viry, malware. Čistím složky pro dočasné soubory. Čistím internetové prohlížeče, od různých nežádaných doplňků atd. Počítač také vyčistím od prachu.